Ogłoszenia

PROJEKT OBYWATELSKI

Drodzy Rodzice!

W imieniu Zarządu RSM „MOTOR” i Rady Osiedla zwracamy się do Państwa z apelem o zaangażowanie i oddanie głosu w budżecie obywatelskim 2024r.

Głosowanie odbędzie się w okresie : od 23 września do 10 października 2023r. Głosujemy na projekt – Dzielnicowy nr D-47 Głosować można osobiście oraz w imieniu dzieci. Głos na nasz projekt oddać może każdy mieszkaniec Lublina. Głosownie odbywa się : elektronicznie na stronie – lublin.eu/budżet obywatelski lub osobiście w Biurze Obsługi Mieszkańców na ul. Kleeberga 12A oraz w filii Biblioteki Publicznej na ul. Kasztanowej /przy Kościele/. Karty do głosowania będzie można uzyskać również w Administracji Osiedla Niepodległości. Zachęcajmy do głosowania naszych sąsiadów, znajomych i przyjaciół. Prosimy o włączenie się Komitetów Domowych. Każdy może pobrać kartę do głosowania i rozdać znajomym.

Informujemy również, że NASZE PRZEDSZKOLE w przyszłym roku włączone zostanie do „Projektu renowacji boisk w ZSO nr 4 oraz remontu murku oporowego ogrodzenia Przedszkola nr 59”. Dajmy sobie szansę – razem wygramy !!!!

Z poważaniem Dorota Majewska Dyrektor Przedszkola 59