Ogłoszenia

Gra miejska „Przygoda z Tatą”

Szanowni Rodzice,


Informujemy o możliwości wzięcia udziału w grze miejskiej „Przygoda z Tatą” organizowanej na zlecenie Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Lublinie przez Fundację Smaki Kultury w ramach Programu „Ojcostwo – Przygoda życia”.

Gra odbędzie się 18 czerwca 2023 r. na terenie Starego Miasta w Lublinie. Adresowana jest do drużyn rodzinnych, których kapitanami będą ojcowie, w następujących kategoriach:

1. tata plus starsze dzieci (14 – 18 lat ),
2. tata plus młodsze dzieci (od urodzenia do 13 lat),
3. zespoły mieszane (w skład zespołu wchodzą starsze i młodsze dzieci).

Uczestnicy gry będą przemieszczali się w terenie jak po planszy rozwiązując zagadki, odnajdując miejsca, osoby lub przedmioty, wykonując różne ciekawe zadania i zdobywając punkty. Drużyna z największą ilością punktów zostanie zwycięzcą Gry miejskiej w swojej kategorii. Po wykonaniu wszystkich zadań z Gry miejskiej uczestnicy udadzą się do Parku przy Centrum Kultury w Lublinie obok Placu Lecha Kaczyńskiego, gdzie odbędzie się Piknik rodzinny z wieloma atrakcjami, w tym koncert Łukasza Jemioły, występ tancerzy ze szkoły „Viktori Studio” oraz plac zabaw z dmuchańcami. W czasie pikniku zwycięskim drużynom z każdej kategorii zostaną wręczone atrakcyjne nagrody. Fundacja Smaki Kultury zorganizuje również gry, zabawy animacyjne oraz warsztaty dla całych rodzin. Udział w Grze miejskiej jest bezpłatny.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą elektroniczną poprzez formularz zgłoszeniowy: https://forms.gle/VNfyAuMR5mT6y3t5A.